MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 8269230
*
nr 826 9230
Stol
Intarsia
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2013
kl 18:30:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 17:29:52
1
Vinnande bud
12/5 11:34:37
1
justering av budtak
12/5 11:55:35
2
250 kr
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07
-
4010 Däckstol
Stockamöllan
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:26
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
*
Stol
nr 826 9230
Stol
Intarsia
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 17:29:52 | 1 | Vinnande bud |
12/5 11:34:37 | 1 | justering av budtak |
12/5 11:55:35 | 2 | 250 kr |
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:07 -
4010 Däckstol
Stockamöllan
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:26
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50 -
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57